Zde můžete sdělit, jak jste spokojeni s mými službami. Vaše hodnocení mi pomůže zlepšovat mé služby, popřípadě může pomoci při rozhodování novým návštěvníkům mých stránek ...

Spokojenost se službami

Poděkování

Datum: 31.08.2019 | Vložil: Jirina Janotova

Již více než rok navštevuji Pana Petra Fialu a mohu vřele doporučit je výborný masér, který jako jeden z mála dokáže pomoci s bolestí zad a krční páteře. Pokud máte problém se kterým Vám může pomoci masér a nevíte ,do kterých rukou se svěřit, tak věřte že ruce Petra jsou tou nejlepší volbou. CO Ještě dodat DĚKUJI!!!

Masáž

Datum: 23.02.2019 | Vložil: René

Včera jsem byl poprvé na masáži, která trvala 2hodiny a mohu všem doporučit.
Druhý den v pohodě nic nebolí.
Určitě se znovu objednám.

Lepší než rehabilitační lékař

Datum: 08.07.2018 | Vložil: Julie P. Vsetín

Po zvrtnutí kotníku jsem měla silné bolesti od levé kyčli a celé levé noze. cílila jsem bolesti při sezení, při chůzi, ohýbat jsem se nemohla. Byla jsem v péčí odborných lékařů a za 5 měsíců se zdravotní stav nezlepšil. Po elektroléčbě se bolesti na chvíli utlumily a zase vrátily. Až jsem se domluvila na masáže u pana Fialy, kterého mě doporučila dcera. Během dvou týdnů mě 3x provedl dvouhodinovou masáž, kdy použil několik technik a bylo to jako zázrak. Po dvou týdnech jsem byla jako znovu zrozená. Moc panu Fialovi děkuji a pacientům vzkazuji: neztrácejte čas u lékařů, kteří své pacienty ani neposlouchají.

Spokojenost

Datum: 27.03.2018 | Vložil: Janotova Jirina

Pan Maser Petr ma kouzelne ruce. Po dlouhodobych problemech s krcni pateri a ramene se mi po nekolika navstevach konecne ulevilo a prestaly i bolesti hlavy.Velka spokojenost, mohu jen doporucit.

jako v ráji

Datum: 04.09.2017 | Vložil: Daisy

Masáže pana Maséra Petra jsou neuvěřitelně příjemné, profesionální a účinné! Doporučuji všem bolestmi trpícím lidem.

masáže

Datum: 29.07.2017 | Vložil: Šárka K.

Jednou větou úžasné a dokonalé masáže,DĚKUJI MOC

maser

Datum: 19.10.2016 | Vložil: MARCELA ORŠULÍKOVÁ

ano je to pan MASER :)mohu jen doporucit

SLUNCE V DUŠI

Datum: 02.08.2016 | Vložil: Andrea

Děkuji za masáž, která byla atypická a profesionální.
Tělo se probudilo k životu a mám plno síly a chuť do práce.
Vřele doporučuji nejen rodině, ale i svým známým.

Poděkování

Datum: 01.08.2016 | Vložil: Lucie

Pan Fiala je špičkou ve svém oboru. Byla jsem na hodně masážích, kde bylo vše tak neosobní, prostě masér/ka nějak přečkal/a klienta, zaplať a další prosím. Pan Fiala je však naprostým opakem, vždy se u něj cítím vítána, září z něj sympatie a hlavně zájem a snaha pomoct. Až díky jeho zlatým rukám po půl roce ukrutných bolestí od krční páteře můžu zase začít fungovat a za to vděčím pouze jemu. Děkuji!

Děkuji :)

Datum: 15.03.2016 | Vložil: Kamila E.

Opravdu všem ze srdce doporučuji masáže pana Fialy! :)
Jeho masáže si dopřávám pravidelně a mohu jen chválit! Vždy si báječně odpočinu a bolesti zad ze sedavého způsobu života krásně mizí. :) Pan Fiala dělá svou práci (respektive své poslání) s citem, maximální péčí o klienta a s radostí. Přání a spokojenost klienta jsou pro něj na prvním místě. Je to opravdový odborník na svém místě a zároveň příjemný společník pro povídání po masáži. :) Děkuji! :)

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek