Zde můžete sdělit, jak jste spokojeni s mými službami. Vaše hodnocení mi pomůže zlepšovat mé služby, popřípadě může pomoci při rozhodování novým návštěvníkům mých stránek ...

Spokojenost se službami

úleva a spokojenost

Datum: 04.11.2015 | Vložil: Jaroslava Nenková

Na masáži jsem byla po dlouhodobé bolesti zad a po návštěvě spousty zdravotnických zařízení, nic nepomohlo, až masáže od Petra. Po první návštěvě se mi bolest zad výrazně zmírnila, po dalších návštěvách trvale zmizela. Příjemné prostředí, profesionální přístup. Rozhodně doporučuji a budu chodit i nadále.

Spokojenost

Datum: 27.10.2015 | Vložil: Katka S.

Pan masér je velice zkušený a zná spoustu technik, které jsou nezbytné ke kvalitní masáži. Ušije vám masáž přímo na míru těla i duše. Vřele doporučuji!

úleva

Datum: 14.10.2015 | Vložil: Daňková Alice

Pan Fiala mi pomohl od stále se opakující migrény.Má zlaté ruce.Je to opravdu profík.Začala jsem chodit pravidelně a už vím,že nepřestanu.

děkuji

Datum: 19.09.2015 | Vložil: Jamil

mám problémy jak s páteří,tak ramenem. dostala jsem permamentku, moc se mi tam nechtělo,ale teď jen synům za ni mohu poděkovat . snažím se chodit pravidelně atak se vyhýbám obstřikům, a kyžto nepomůže 100%, tak určitě to alespoň tak nebolí! dík! určitě doporučím ostatním známým, protože ti, kteří tam chodí, tak si to pochvalují...

Klid a pohoda

Datum: 11.02.2015 | Vložil: Honza Branžovský

K panu Fialovi jsem se dostal na doporučení kamaráda, který mi dal dárkem permici. Už jsem prošel rukama mnoha maserů takže mohu srovnávat s jinýma. U pana Fialy oceňuji nejen profesionalitu, ale i vnímavost, cit a velkou péči o komfort klienta při masáži. Už jedu třetí permici. Děkuji a doporučuji

Masér

Datum: 05.01.2015 | Vložil: Laštůvkovi

jak pan Petr Fiala v úvodu píše... "není masér jako Masér"

....takže tady jsme byli u pana Maséra !!!!
děkujeme :-)

Skvělý zážitek

Datum: 03.12.2014 | Vložil: Mili

Neuvěřitelný zážitek a relax. Po masáži se cítím svěží a plná energie. Nikdy nechci aby to skončilo je to úžasné jen doporučuji.

Fenomén 2

Datum: 05.08.2014 | Vložil: Lenka Macháčková

S tím musím jen a jen souhlasit, pan Fiala je opravdu fenomén mezi maséry. S ostatními maséry nelze srovnat.
Pan Fiala mi Dornovou metodou srovnal rozdílnou délku končetin a posuny obratlů, které způsobovaly mé dlouholeté bolesti zad.
Jeho thajská olejová masáž mi přináší celkovou relaxaci těla a pocit nově nabité duševní rovnováhy. Ulehnu na masérský stůl a dvě hodiny se nechávám hýčkat. Je to příjemný zážitek, který doporučuji všem a pravidelně.

spokojenost

Datum: 17.05.2014 | Vložil: Věra Hrubá

S Vašimi masážemi jsem velice spokojena.
Když jsem od Vás odcházela posledně, potkala jsem jednu svou sousedku. "Vy skoro tančíte na těch vysokých podpatcích. Jak to děláte při vašem věku?"
Když pominu lehký sarkasmus s kterým mluvila, měla vlastně pravdu. Skutečně se mi chtělo po Vaší masáži tančit. A ten věk? Již třetím rokem má na začátku osmičku, no a co?!

spokojenost

Datum: 22.04.2014 | Vložil: Olga Kunstová

Opravdu úžasná relaxace. Jak člověk jednou začne chodit na tyto masáže, již se nedá přestat –mohu jedině vřele doporučit; jsem velmi spokojená.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek